BOWLING HLUBOKÁ


Uvažujete-li o bowlingovém vybavení, jako dárek nebo pro přímo pro Vás, pomůžeme Vám s jeho výběrem. Je možné vystavit i dárkový poukaz na bowlingové potřeby a nebo na pronájem dráhy. Prohlédnout a vybrat zboží si můžete na www.xshopbowling.cz ,nezapomeňte na cenu vrtání otvorů. U bowlingových koulí zakoupených v jiných shopech účtujeme o 500,- Kč více. Vyjde Vás levněji, zakoupit vybavení od nás, než když si kouli zakoupíte v jiném obchodě.

Název a počet vybraného zboží zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V co nejkratší době Vám na Vaši e-mailovou adresu odešleme konečnou kalkulaci včetně všech služeb.

V bowlingu máme více než 12 leté zkušenosti, a to jak hraní rovinou, tak i exentrickou koulí. Za nej ocenění lze považovat mistr regionu jižních Čech ABL 2008 a ČBA 2012 , vícemistr ABL Českých Budějovic r.2012. Ten kdo bude chtít zkusit hru s exentrickou koulí, může po domluvě tento styl hraní pod odborným dohledem a radou, vyzkoušet.

Exkluzivní dárek, který můžete zakoupit pro Své nejbližší je nápis, logo, obrázek do bowlingové koule. Žádné jiné shopy tuto naši službu neposkytují, ukázky prací najdete ve fotogalerii.

Ceny vrtání otvorů:
Polyesterové , fun balls = 500,- Kč

Reaktivní = 500,- Kč + cena materiálu (vložky)

Prstová vložka - GRIP = 75,- Kč / ks

Palcová vložka - SLUG = 300,- Kč / ks

Bowlingové koule zakoupené v jiném shopu:
Polyesterové , fun balls = 1.000,- Kč

Reaktivní = 1.000,- Kč + cena materiálu (vložky)

Prstová vložka - GRIP = 150,- Kč / ks

Palcová vložka - SLUG = 400,- Kč / ks

Vrtání a vyrobu loga, nápisu, obrázku lze domluvit osobně nebo telefonicky.