Menu Zavřeno

Místo konání : Bowling Hluboká – Hluboká nad Vltavou

Hrací systém : „AMERIKA“
1 bod za výhru hráč proti hráči
2 body za celkové vítězství družstva
2 body za ČERNÉHO PETRA
Celkem za zápas je možné získat 7 bodů.

Černý Petr :
Družstvo hrající na liché dráze zapisuje jako první pořadí hráčů na daný zápas. Po zapsání soupisky i druhým týmem, má právo team na liché dráze vsadit Černého Petra jako první, pokud ho nevsadí může dát Černého Petra druhý team. Do zápisu napíše jméno hráče ze svého týmu a jméno hráče týmu protihráčů, proti kterému nasazují Černého Petra , např. první hráč týmu č.1 hraje proti hráči č.3 druhého týmu. Ten kdo bude mít větší nához získá 2 body pro team.Pokud team č.1 nenasadí Černého Petra, může ho nasadit team č.2. Za jeden hrací den může team nasadit Černé Petra pouze jednou. Při shodném náhozu hráčů se Černý Petr nezapočítává a výsledek je bez bodu.

Mazání : HOUSE — 45 stop

Kontumace : V případě nenastoupení týmu v hrací den k daným zápasům budou zápasy prohrány kontumačně, nához hráče v tomto případě je 100 . Druhý team zápas odehraje, Černého Petra v tomto případě nelze nasadit.

Družstva :
Zápasy se hrají ve třech. Počet hráčů v družstvu není omezen, hráči mohou být z jakékoliv jiné ligy. Lze měnit hráče i během hracích kol.

Startovné : 5.500,- družstvo – platba před započetím ligy, při odhlášení nebo odstoupení družstva se startovné nevrací, z důvodu garance cen.

Výhody : Herna Hluboká nad Vltavou – každý team má nárok na 3 hodiny bowlingu zdarma za odehraný hrací den, celkem tedy 12 hodin v hodnotě více než 3.000,- Kč. Neodehrané hodiny se nepřenášejí do dalšího roku!! (Platí pouze pro celé družstvo ne jednotlivé hráče). Tyto hodiny je možné čerpat pouze v Pondělí – Čtvrtek a neplatí akce zlatá kuželka a tři STRIKE – nápoj zdarma, platí se pouze mazání dráhy 50,- Kč.

Dále máte slevu na bowlingové potřeby 10%, pokud nejde o zboží v totálním výprodeji nebo akčních slevách.

VÝHRY

Družstva / cenyDružstva / výhryJednotlivci žena i muž / výhry
1.místo2.000,-1.000,-
2.místo1.000,-   700,-
3.místo  500,-   300,-
4.místo a 5.místo  200,- (jedná se o slevu na startovném do dalšího kola ligy) 
   
Nejvyšší nához jednotlivce v daném kole ze všech skupinThajská masáž ( 600,-)